0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Java evropiane e testimit për HIV: Çdo ditë testime në Qendrën rinore të HERA-s me teste të shpejta për HIV

Çdo ditë testime në Qendrën rinore të HERA-s me teste të shpejta për HIV, në kuadër të shënimit të Javës evropiane të testimeve për HIV, nga 22 deri më 29 nëntor, siguron HERA-Asociacioni për edukim shëndetësor dhe hulumtim. Ky është viti i tetë me radhë që shënohet Java evropiane e testimeve për HIV.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle