0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKulturë SQKulturë.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Java e filmit shqiptar prej 21 deri më 26 tetor në Kinotekë

Prej 21 deri më 26 tetor në Kinotekë do të mbahet Java e filmit shqiptar. Në manifestimin pesëditor, realizuar nga Kinoteka dhe Qendra nacionale e filmit e Shqipërisë do të shfaqen deri pesë filma artistikë të metrazhit të shkurtë dhe të gjatë nga produksioni më i ri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle