Botë SQBotë.Portal SQ

Japonia, SHBA-ja, Koreja e Jugut i bënë thirrje Koresë së Veriut të kthehet në negociata për armën bërthamore

Diplomatë të lartë nga Japonia, SHBA-ja dhe Koreja e Jugut sot i bënë thirrje Koresë së Veriut të kthehet në bisedime për zhvillimin e saj raketor dhe bërthamor, një ditë pasi kumtoi se ka testuar me sukses raketë të kryqëzuar me arritje të madhe, që tregon në avancimin e aftësive ushtarake.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle