Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Japonia me sanksione të reja për rusët, “nuk ka luks për ta”

- Japonia do ta ngrijë pasurinë e edhe 25 shtetasve rusë dhe do ta ndalojë eksportin në 81 organizata ruse, njoftoi Ministria japoneze e Financave.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle