Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Japonia “e shqetësuar” për shkak të patrullimeve ajrore ruse-kineze në afërsi të territorit të saj

- Japonia i njoftoi Kinën dhe Rusinë se "seriozisht është e shqetësuar" nga aktiviteti i rritur i forcave të tyre ajrore në afërsi të territorit të saj, tha sekretari kryesor i qeverisë japoneze, Hirokazu Macuno.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle