Botë SQBotë.Portal SQ

Japonia dhe Australia me sanksione kundrejt Rusisë

Japonia dhe Australi njoftuan sanksione ekonomike kundrejt Rusisë për shkak të njohjes së republikave separiste të vetëshpallura në lindje të Ukrainës, prej se vendimi i njëjtë e solli edhe Britania e Madhe, Bashkimi Evropian, SHBA dhe Kanada.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle