Evropë SQEvropë.Portal SQ

Jansha bisedoi me Xhonsonin për rreziqet nga “aktorët e tretë” të Ballkanit

- Kryeministri i Sllovenisë, Janez Jansha sot në Londër u takua me kryeministrin britanik Boris Xhonson, me të cilin bisedoi për marrëdhëniet bilaterale dhe për shumë tema rajonale dhe ndërkombëtare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle