0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Janevski për “Politika”: Zhvillimi i industrisë turistike bazohet në turizmin e gjelbër

Duhet të ndërtohet bashkërisht qasje rajonale për të zhvilluar industrinë turistike. Dy vjet më vonë, turizmi fillon të regjistron rezultatet e para dhe të rimëkëmbët, thotë drejtori i Agjencisë për promovim dhe mbështetje të turizmit Lupço Janevski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle