0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Janevski: Filloi dhjetori, ndërsa Shkupi dhe qytetet tjerë ende nuk kanë program për Vitin e Ri

- Destinacionet tona turistike ndoshta nuk do të jenë të përmbushura në tremujorin e fundit të vitit 2022, sepse ishim të përqendruar në rrymën e shtrenjtë, se sa në atë çfarë aranzhime të bëjmë për Vitin e Ri, vlerëson drejtori i Agjencisë për Mbështetje dhe Zhvillim të Turizmit (AMZHT), Lupço Janevski.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle