Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Janev i shqetësuar për shkak të jehonës së dobët të qytetarëve, u bëri thirrje bullgarëve të votojnë në rrethin e dytë të zgjedhjeve presidenciale

Qeveria kalimtare në Bullgari bëri gjithçka për të organizuar zgjedhjet dhe për të penguar fenomenet e blerjes së votave dhe votimit në grup, deklaroi kryeministri Stefan Janev në fillim të seancës qeveritare.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle