0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQShoqëri SQ

Janë vërtetuar parregullsi në subjekte juridike për kultivimin e kanabisit për qëllime mjekësore nga rajoni i Kumanovës, pason kallëzimi penal

Policia në bashkëpunim me përfaqësues të institucioneve tjera kompetente, sot ka kryer bastisje dhe kontroll në një filial të një personi juridik për kultivimin e kanabisit për qëllime mjekësore në fshatin Nagoriçan i Vjetër dhe gjatë kontrollit janë konstatuar një numër i madh i parregullsive, për të cilat paralajmërohet kallëzim penal për personat përgjegjës, si dhe për vetë personin juridik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle