Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Janë vazhduar masat restriktive në Zakintos dhe në Hania në Kretë

Orë policore prej orës 1 pas mesnate deri në orën 6 të mëngjesit dhe ndalesë për muzikë në objektet hotelierike gjatë tërë ditës të vendosura javën e kaluar në ishullin grek Zakintos dhe në qytetin Hania në Kretë, janë vazhduar deri më 18 gusht, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle