0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Janë shuar zjarret në Koçan

– Herët në mëngjes plotësisht janë shuar zjarret që dje shpërthyen në disa lokacione në pjesën kodrinore-malore mbi Koçan, me çka është mënjanuar rreziku që zjarri të kaplojë shtëpi dhe objekte të tjera në afërsi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle