0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Janë sekuestruar mbi 6000 mjete piroteknike në Prilep, arrestohen tre persona

Policët nga Zyra e jashtme për çështje kriminale dhe Stacioni policor Prilep, duke vepruar sipas planit për zbulimin dhe sanksionimin e shitjes së mjeteve piroteknike, sot me urdhër të gjykatës kanë bastisur një depo të një dyqani në pronësi të M.K. (64), ku kanë gjetur dhe sekuestruar rreth 5000 copë mjete piroteknike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle