0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShkup SQShoqëri SQ

Janë sanksionuar 94 shoferë në Shkup

Ministria e Punëve të Brendshme gjatë ditës së djeshme vazhdoi me kontrollet në komunikacion, informojnë nga MPB-ja dhe shtojnë se vetëm në territorin e Qytetit të Shkupit janë shqiptuar gjithsej 94 masa, ndër të cilat për vozitje të shpejtë 15 sanksione, 13 për vozitje pa patentë shoferi, shtatë për automjete të paregjistruara, tre për vozitje nën ndikimin e alkoolit, 25 për automjete të parkuara në mënyrë të parregullt.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle