0_Maqedoni.Portal SQShkup SQShoqëri SQ

Janë sanksionuar 24 shoferë për mos dhënien e përparësisë për këmbësorë

Në territorin e SPB Tetovë, sot në periudhën nga ora 10:00 deri në ora 14:00 është zbatuar kontroll i përforcuar i veprimit për sanksionimin e shoferëve të cilët nuk u kanë dhënë përparësi kalimi për këmbësorët, me ç'rast janë sanksionuar 24 shoferë. Prej tyre 15 në rajonin e Tetovës dhe nëntë në rajonin më të gjerë të Gostivarit, kumtoi MPB-ja.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle