Kronikë SQKronikë.portal SQLajme nga komunat SQShkup SQ

Janë sanksionuar 177 shoferë në Shkup, prej të cilëve 59 për vozitje të shpejtë

- Gjatë ditës së djeshme policia në territorin e qytetit të Shkupit ka shqiptuar gjithsej 177 masa, në mesin e të cilave 59 për vozitje më shumë se shpejtësia e lejuar, 13 masa për vozitje pa patentë shoferi, nëntë sanksione për vetura të paregjistruara, tetë për vozitje nën ndikimin e alkoolit dhe 48 masa për parkim të parregullt, informojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle