0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQSektori civil SQShoqëri SQ

Janë regjistruar gjithsej 1.460.552 persona, 455.478 familje dhe 632.742 banesa

Gjithsej 1.460.552 persona, 455.478 familje dhe 632.742 banesa janë regjistruar deri dje në ora 20:00, njoftoi sot Enti shtetëror për statistikë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle