0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Janë regjistruar 96 raste të reja me Kovid-19 dhe 88 pacientë të shëruar, nuk ka të vdekur

Sipas të dhënave të Institutit të Shëndetësisë Publike, në 24 orët e fundit janë kryer 1.314 analiza, ndërsa janë regjistruar 96 raste të reja me KOVID-19 dhe 88 të shëruar. Gjatë 24 orëve të fundit nuk janë raportuar persona të vdekur. Sipas regjistrit të të vdekurve me diagnozë KOVID-19 nga “Terminiim”, nuk ka të regjistruar të vdekur shtesë, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle