0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Janë regjistruar 813 raste të reja me Kovid-19, gjashtë të vdekur dhe 998 pacientë të shëruar

Në pajtim me të dhënat nga Instituti për shëndet publik, në 24 orët e fundit janë bërë 5.165 testime, ndërsa janë regjistruar 813 raste të reja me kovid-19, gjashtë të vdekur dhe 998 pacientë të shëruar, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle