0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQSektori civil SQ

Janë regjistruar 468 raste të reja të Kovid-19, 11 të vdekur, 284 të shëruar

Në 24 orët e fundit janë kryer 4.295 testime dhe janë regjistruar 468 raste të reja me KOVID -19. Janë raportuar njëmbëdhjetë vdekje, ndërsa 284 pacientë janë shëruar, bëri të ditur Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle