0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Janë regjistruar 467 raste të reja me Kovid-19, 496 pacientë të shëruar dhe 14 të vdekur

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 467 raste të reja me Kovid-19, nga 3.512 testime të bëra. Janë shëruar 496 pacientë, ndërsa kanë vdekur 14 persona, informon Ministria e Shëndetëtësië, në pajtim me të dhënat nga Instituti për shëndet publik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle