0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Janë regjistruar 444 të infektuar të rinj, 467 të shëruar dhe 11 të vdekur gjatë 24 orëve të kaluara

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 444 raste të reja pozitive me KOVID-19 nga 2938 testime, kumtoi Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave të Institutit për Shëndet Publik. Janë shëruar 467 pacientë, ndërsa 11 kanë vdekur. Gjithashtu, janë raportuar pesë persona të vdekur, me datë vdekje nga 9 deri më 16 nëntor, sipas Regjistrit të personave të vdekur me diagnozë KOVID-19 nga TerminiIm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle