0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Janë regjistruar 444 raste të reja të Kovid-19, 225 të shëruar dhe tetë të vdekur

Nga 3.210 testime të kryera, janë regjistruar 444 raste të reja me Kovid-19. Sipas të dhënave të Institutit të Shëndetit Publik, në 24 orët e kaluara janë shëruar 225 pacientë, ndërsa 8 persona kanë vdekur.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle