0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Janë regjistruar 412 raste të reja me Kovid-19, 459 të shëruar dhe 12 të vdekur

Gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 3.567 testime, ndërsa janë regjistruar 412 raste të reja me Kovid-19 edhe atë: në Shkup - 207, Kumanovë - 34, Veles -26, Manastir - 18, Koçan - 16, Kërçovë - 15, Prilep -14, Tetovë, Gostivar dhe Kavadarci – nga 10, Radovish - 6, Shtip dhe Shën Nikollë – nga 5, Strumicë , Kriva Palankë, Kratovë dhe Makedonska Kamenicë – nga 4, Strugë, Gjevgjeli, Negotinë dhe Vinicë – nga 3, Valandovë - 2, Ohër, Resnje, Probishtip, Bogdanci, Krushevë dhe Makedonski Brod – nga 1.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle