0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQSektori civil SQShoqëri SQ

Janë regjistruar 392 raste të reja me Kovid-19, 339 të shëruar dhe 17 të vdekur

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 392 raste të reja me Kovid-19 nga 4.633 testime të bëra. Është raportuar për 339 pacientë të shëruar dhe 17 të vdekur, njofton Ministria e Shëndetësisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle