0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Janë regjistruar 266 të prekur me Kovid-19, janë shëruar 717 dhe kanë vdekur tetë persona

Në 24 orë prej 4.572 testimeve të bëra janë regjistruar 266 raste të reja me KOVID-19, 717 pacientë të shëruar, si edhe 15 persona të vdekur prej të cilëve shtatë janë paraqitur sipas Regjistrit të personave të vdekur me diagnozë KOVID-19 nga Termini im, informoi Ministria e Shëndetësisë, në pajtim me të dhënat e fundit të Institutit për Shëndet Publik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle