0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQShoqëri SQ

Janë regjistruar 1.309.840 persona, 405.266 familje dhe 556.415 banesa

Gjithsej 1.309.840 persona, 405.266 familje dhe 556.415 banesa janë regjistruar deri në ora 20 të ditës së djeshme, njoftoi sot Enti Shtetërore i Statistikave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle