0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQShoqëri SQ

Janë regjistruar 1.212.339 persona, 378.033 familje dhe 516.787 banesa

Gjithsej 1.212.339 persona, 378.033 familje dhe 516.787 banesa janë regjistruar deri në ora 20 të ditës së djeshme, njoftoi sot Enti Shtetërore i Statistikave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle