0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Janë prodhuar 10.609 MWh energji elektrike në 24 orët e fundit

SHA EMV më 26 nëntor të vitit 2022 ka prodhuar 10.609 MWh energji elektrike. Në termocentralet janë prodhuar 7,864 MWh, ndërsa në hidrocentralet dhe në parkun e erës Bogdanci janë prodhuar 2,745 MWh.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle