0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Janë përcaktuar marrëveshjet të cilat do të nënshkruhen në mbledhjen e përbashkët me Qeverinë e Kosovës të enjten

– Qeveria në mbledhjen e sotme e përcaktoi pakon e marrëveshjeve dhe memorandumeve për bashkëpunim me Republikën e Kosovës, të cilat janë paraparë të nënshkruhen në mbledhjen e përbashkët të të dyja qeverive.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle