0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Janë parashtruar mbi 100 padi penale për krime serbe në Kosovë në luftën në vitin 1998-99

Në Policinë e Kosovës sot janë dorëzuar rreth 100 padi penale për krime nga ana e forcave ushtarake, policore dhe paraushtarake serbe në luftën në Kosovë, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle