0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Janë paguar 455.166.587 denarë subvencione për kultura bujqësore

Agjencia për mbështetje financiare në bujqësi dhe zhvillim rural sot pagoi 455.166.587 denarë në llogaritë e 24.753 shfrytëzuesve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle