0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Janë nxjerrë dëshmi materiale në lëndën “Shkallët spanjolle”

Dëshmitë materiale kundër të akuzuarve në lëndën "Shkallët spanjolle" ndaj të cilave Prokuroria e bazon aktakuzën dhe kanë të bëjnë me keqpërdorimin e detyrës zyrtare për marrëveshjet për shitjen e tokës shtetërore në qendër të Shkupit, janë nxjerrë në seancën e sotme për lëndën në të cilën akuzohen ish-ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Mile Janakievski dhe disa nëpunës nga kjo Ministri.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle