0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Janë ndërmarrë masat e para për pranim të shtetasve ukrainas

- Qeveria në mbledhjen e sotme të rregullt në kontekst të ngjarjeve të fundit në lidhje me Ukrainën, me propozim të Ministrisë së Punëve të Jashtme, e miratoi Informacionin për situatat me qytetarët e shtetit tonë në Ukrainë dhe nevojës për ndërmarrje të masave për pranim të shtetasve ukrainas të cilët janë të detyruar që ta lëshojnë vendin e tyre.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle