0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Janë konstatuar dorëheqjet e minsitrit të Bujqësisë dhe zëvendësministrave të Arsimit dhe të Kulturës

Kuvendi sot në fillim të mbledhjes së 54-të i konstatoi dorëheqjet e ministrit të Bujqësisë dhe të zëvendësministrave të Arsimit dhe të Kulturës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle