0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQSektori civil SQShoqëri SQ

Janë identifikuar të gjitha 45 viktimat nga aksidenti i autobusit në autostradën “Struma”

Zëvendës-prokurori kryesor dhe drejtori i Shërbimit nacional hetues Borisllav Sarafov deklaroi për BTA se tashmë janë identifikuar të gjitha 45 viktimat e autobusit që janë djegur në autostradën Struma. Identifikimi i tyre është bërë me profile të ADN-së.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle