0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Janë hedhur poshtë dy lista për kryetarë të komunave dhe gjashtë për këshilltarë

Janë vërtetuar 303 lista për kryetar të komunave dhe 567 për këshilltarë, informuan për MIA-n nga Komisioni shtetëror i zgjedhjeve (KSHZ).

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle