0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQMakedonija.Slajder SQ

Janë gjetur 381 bimë kanabisi, katër persona janë arrestuar

Në atarin e fshatit Negorci, në vendin e quajtur “Zhabjak”, janë gjetur dhe marrë 381 bimë kanabis sativa, informojnë nga MPB.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle