0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Janë duke u zgjidhur aktualisht sfidat, pritet faza e parë e auostradës Shkup – Bllacë të jetë gati vitin e ardhshëm

Shpronësimi i fazës së parë të aksit në autostradën Shkup - Bllacë ka përfunduar në tërësi, ndërtimi po zhvillohet me dinamikë të mirë dhe pres që vitin e ardhshëm të jetë gati, theksoi ministri i Transportit dhe Lidhjeve Bllagoj Boçvarski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle