0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

Janë dhuruar 31 çanta me materiale për ndihmë të shpejtë në shkollat e mesme të Shkupit me rastin e ditës botërore të ndihmës së parë

Nën moton “Bëhu hero në shkollën tënde”, me donacion të 31 çantave me materiale sanitare për shkollat e mesme të Shkupit  si dhe me demonstrim të ofrimit të ndihmës së parë në vendin e ngjarjes, sot në parkun Gruaja luftëtare në Shkup, u shënua Dita botërore e ndihmës së parë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle