Kronikë SQKronikë.portal SQ

Janë arrestuar pesë persona në Gostivar, është gjetur drogë

Pesë persona janë arrestuar dje nga ana e nëpunësve policorë të SPB Tetovë - NJPB Gostivar, pasi që tek ata është gjetur dhe marrë marihuanë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle