0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

Janë arrestuar disa persona në Shkup për zhvatje të parave

- Në rajonin e Kisella Vodës dje rreth orës 12:30 nga ana e nëpunësve të policisë janë privuar nga liria I.A. (43) dhe A.M. (43), të dy nga Shkupi, njoftoi Ministria e Punëve të Brendshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle