Kronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

Janë arrestuar dilerë të amfetaminës në Shkup

- Nëpunës të policisë nga Departamenti i Policisë Kriminalistike - Sektori për Tregti të Palejuar me Drogë, Armë dhe Materie në koordinim me nëpunës të policisë nga SPB Shkup - Njësiti për tregti të palejuar me drogë dhe armë gjatë ditës së djeshme e kanë privuar nga liria N.P. (20) dhe S.B. (27), të dy nga Shkupi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle