0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Janë angazhuar të gjitha resurset dhe kapacitetet për përballje me zjarret

Gjendja me zjarret në vend vazhdimisht po ndryshon. Përderisa disa po lokalizohen apo tërësisht po vihen nën kontroll, disa të tjerë shpërthejnë. Çdo orë happen vatra të reja. Po veprohet me të gjitha forcat dhe resurset e disponueshme, por kushtet e motit – temperaturat e larta dhe era e fuqishme, po e vështirësojnë situatën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle