Botë SQBotë.Portal SQ

Izraeli në mënyrë masive teston fëmijët në antitrupa para fillimit të vitit shkollor

– Izraeli filloi testimin e fëmijëve të moshës ndërmjet tre dhe 12 vjet për antitrupa për Kovid-19, duke dëshiruar të hetojë se sa kanë zhvilluar imunitet në koronavirus pa vaksina para fillimit të vitit shkollor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle