Botë SQBotë.Portal SQ

Izraeli dhe Bahreini nënshkruan Marrëveshje për siguri dhe bashkëpunim

Izraeli dhe Bahreini nënshkruan Marrëveshje për siguri dhe bashkëpunim. Kjo është marrëveshja e parë e këtillë që Izraeli e ka nënshkruar me njërin nga aleatët e saj mes vendeve të Gadishullit Persik.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle