Futboll SQSport SQ

Izov e publikoi listën e futbollisteve për ndeshjet kualifikuese me Letoninë dhe Luksemburgun

Përfaqësuesja e futbollit të femrave të Maqedonisë së Veriut i vazhdon kualifikimet për plasman në Kupën Botërore që do të luhet në Australi dhe Zelandën e Re në vitin 2023. Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut më 21 tetor do të jetë mysafire në Riga të Letonisë, ndërsa më 26 tetor në Ohër, e pret përfaqësuesen e Luksemburgut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle