0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Ivanovska: I inkurajoj qytetarët të paraqesin korrupsion, por edhe ta respektojnë Ligjin për informatorët

Në opinion ekziston hamendje mes dorëheqjes nga aspekti moral dhe përgjegjësisë profesionale. Ndoshta për atë arsye dorëheqja e ministrit Venko Filipçe na duket e vonuar, megjithatë është ofruar dhe duhet të pranohet, deklaroi Biljana Ivanovska, drejtoreshë e Komisionit shtetëror për parandalim të korrupsionit në Brifingun e mëngjesit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle