0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

ITSHKSH shënon 14 vjet të themelimit dhe 113 vjet të Kongresit të Manastirit

Me solemnitet qendror sot u mbajt manifestimi kulturor–shkencor “Ditët e Alfabetit”, me rastin e shënimit të 113-vjetorit të Kongresit të Manastirit dhe 14- vjetorit të themelimit të Institutit të Trashëgimisë Shpirtërore e Kulturore të Shqiptarëve në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle